Młody ośrodek akademicki z rozliczną propozycją usług !

Bielsko-Biała to miasto leżące u podnóża Beskidów. Niedaleko stąd do Katowic, najogromniejszego przemysłowego miasta regionu. Władze miasta Bielska-Białej oraz jego obywatele to ludzie ambitni, stąd starania włodarzy miasta o rozwój edukowania na poziomie uniwersyteckim (stąd również zakończone powodzeniem starania o oddzielenie się dawnego wydziału Uniwersytetu Łódzkiego).

Czytaj dalej →

Dlaczego warto skusić się na wykonanie reklamowych wizytówek?

Wydrukowanie wizytówek to jeden z istotniejszych obowiązków dla wszystkich, którzy pragną w odpowiedni sposób rozreklamować prowadzoną działalność gospodarczą. Jak się okazuje, najczęściej wizytówki są wykorzystywane w branży transportowej oraz we fryzjerstwie. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, ponieważ właśnie na rynku usług panuje znaczna konkurencja i jednocześnie właściciele firm muszą postarać się, aby dotrzeć do zadowalającej liczby zainteresowanych odbiorców.

Czytaj dalej →

Reklama zewnętrzna

Reklamy, które są zaprojektowane w formie obrazków i tekstu, ludzkość stosuje już od wieków. Gdy 20. stuleciu archeolodzy wydostali na światło dzienne rzymskie miasto Pompeje, które zostało zakryte przez popioły i spalone lawą z erupcji Wezuwiusza, zauważyli tam szyldy promocyjne, przypominające współczesne billboardy.

Czytaj dalej →