Fotografie jako pamiątka ślubu!

Kiedy decydujemy się na to, by brać ślub często musimy również pamiętać o tym, że należy zrobić imprezę weselną. Ale niektóre osoby decydują się na obiad dla najbliższych im ludzi. Nie robią wielkiego wesela, bo chcą przeznaczyć pieniądze na coś zupełnie innego. Jednak na ślubie i tak konieczny będzie fotograf ślubny. Cudowne zdjęcia z tak istotnego dnia są niezbędne.

fotografia ślubna

Autor: Dave Hayward
Źródło: http://www.flickr.com
Chwile uchwycone w kadrze staną się wspaniałą pamiątką. Wiadomo, że film również, ale na pewno łatwiej wziąć do ręki album aniżeli odpalać płytę z ceremonii ślubnej i z imprezy, małej czy dużej, weselnej. Tak, więc rzeczywiście warto wynająć świetnego fotografa ślubnego, który będzie mógł pokazać naszą miłość i wyjątkowość tego dnia. Gdy zabieramy się za organizowanie swojego ślubu to wiemy, że chcemy mieć niesamowite fotografie z tej okazji. Bez znaczenia, czy będzie to ceremonia w Kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, nie jest ważne czy po wszystkim będzie wielkie wesele (wesele gorzów) albo obiad z najbliższą rodziną, najważniejsze by były piękne zdjęcia na pamiątkę. Dlatego tak potrzebny jest fotograf ślubny. Taki fotograf poza zdjęciami na samej ceremonii może również porobić nam jakieś wspaniałe zdjęcia w plenerze. Wszystko zależy od tego, o co będziemy go prosić i za co będziemy w stanie zapłacić. Musimy wiedzieć, że wynajęcie fotografa na ceremonię ślubną i organizacja pleneru ślubnego nie są tanią rzeczą. Ale naprawdę warto mieć z takiego ważnego dnia piękne zdjęcia. Dobrze, więc zadbać o to by pięknie wyglądać. Skoro już zamówiliśmy fotografa to pamiętajmy o tym, że będziemy fotografowani. Jeżeli chodzi o ceremonie kościelne, to ludzie naprawdę zawsze próbują wyglądać jak najlepiej. Jednak w Urzędzie Stanu Cywilnego bywa różnie.

panna młoda

Autor: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem goście nie ubierają się zbyt elegancko, a przecież w Urzędzie Stanu Cywilnego ta ceremonia jest tak samo ważna jak to, co dzieje się w kościele. Warto, więc zwrócić uwagę na swój wygląd. Nieważne czy jesteśmy gośćmi czy postanowiliśmy zrobić bramę nowożeńcom. Wszystko to będzie na zdjęciach i możliwe, że na filmie, więc dobrze, gdybyśmy wszyscy wspaniale się prezentowali. Na plener ślubny para młoda może wziąć świadków, ale może również wymyślić jakąś fajną aranżację, która sprawi, że zdjęcia nabiorą charakterystycznego klimatu i okażą się wtedy rzeczywiście świetną pamiątką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*