Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjny oraz nieszkodliwy zabieg, który staje się coraz bardziej popularny

Bardzo wiele osób ma taki kłopot z włosami, że są one po umyciu splątane oraz bardzo suche. Jeśli chcemy się z tym uporać, a nie lubimy różnych chemicznych metod czy prostownic, to dobrze będzie zastanowić się nad użyciem metody brazylijskiej.

Brazylijskie prostowanie włosów jest coraz modniejsze w Polsce. Polega ono na uzupełnieniu we włosach keratyny, to znaczy składnika, który jest jego organicznym budulcem. Owa metoda umożliwia skuteczną regenerację włosów oraz przy okazji sprawia, że są one doskonale wyprostowane. Warto wiedzieć, iż keratynowe prostowanie włosów (keratynowe prostowanie włosów) jest zabiegiem dość długim oraz wymaga trochę cierpliwości. Koszt może być raczej spory, jednakże efekty utrzymują się nawet przez kilka miesięcy, a zatem warto zapłacić trochę więcej i dłużej cieszyć się pięknymi włosami.
portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów może być wykonywane przez wszystkie Panie, które chcą, aby ich włosy były miękkie, proste oraz lśniące. Da się ten zabieg przeprowadzić na włosach farbowanych i zniszczonych rozmaitymi zabiegami chemicznymi.

Jeżeli poszukujesz dodatkowych wiadomości na analizowany w tym miejscu temat, to na pewno znajdziesz więcej pod linkiem (http://www.inkberry.com.pl/nasze-realizacje/piercing/)!

Trzeba powiedzieć, że takie prostowanie włosów (prostowanie włosów) również je regeneruje i dostarcza potrzebnych składników. Sam zabieg polega na nałożeniu na włosy odpowiedniej ilości preparatu oraz wprasowaniu go we włosy specjalistycznym fryzjerskim żelazkiem. Ciepło powoduje, że łuski włosa się otwierają, a keratyna przenika do środka. Po prostowaniu nie powinno się myć włosów przez dwa dni.

Jeśli więc nie mamy ochoty wykonywać chemicznych zabiegów i używać prostownic, to dobrze będzie zapłacić nieco więcej, żeby mieć gładkie proste oraz odżywione włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*