Torby ekologiczne

torby

Autor: http://torbydlafirm.pl/
Źródło: http://torbydlafirm.pl/

Idąc po zakupy pamiętamy zawsze o tym, w czym sprawunki dostarczymy do mieszkania.

Bardzo często widywane, bo ekologiczne i dość tanie, jest wykorzystanie toreb wielorazowego zastosowania. Zazwyczaj za parę złotych możemy je kupić w dowolnym większym markecie czy sklepie spożywczym, żeby potem, gdy znów przyjdziemy, nie walczyć ze słabymi jednorazówkami i, co właśnie jest wspomnianym ekologicznym aspektem, nie zarzucać nimi środowiska. A gdy zdarzy się nie pamiętać o płóciennej torebce, zabieramy ze sklepu kilka jednorazówek, które niekiedy są używane do innych, kolejnych celów, a czasem wyrzucane przez nas zaraz po wypakowaniu rzeczy.

Odpowiedni ludzie pomyśleli już dawno, że tak wszechobecne wykorzystanie jednorazowych i wielokrotnego użycia torebek i toreb jest marnotrawstwem, jeśli nie użyje się ich jako powierzchnię pod reklamę.

W niniejszym artykule znajdują się z całą pewnością warte zainteresowania tematy, jednak wejdź też ten link – ta treść (http://krltomaszewski.com/) opisuje analogiczną tematykę.

Dlatego, gdy kupujemy torbę w danym markecie, całkiem często można spotkać wizerunek z logo sklepu, co podczas noszenia takiej torby po prostu czyni z nas mobilną reklamę skierowaną do pozostałych przechodniów. Znaleźć można wiele zakładów, które posiadają odpowiedni sprzęt i umieją nanieść nadruki nie tylko na szmaciane, ale także foliowe torby.

torby

Autor: http://torbydlafirm.pl/
Źródło: http://torbydlafirm.pl/

Znajdując się na stosownym dziale w sklepie lub odwiedzając sklep z pieczywem czy słodkościami, też znajdziemy tam torebki. Jednak stając naprzeciw pragnieniom klientów, którzy stwierdzili, że dostarczanie do domów ciastek w polewie w foliowej torebce nie jest ani estetyczne, ani przyjemne dla oka, znajdziemy tam raczej torby papierowe Producent takich toreb wykonuje je zwykle w różnych wielkościach, żeby dało się włożyć do nich różne wyroby, czy to piekarskie, czy cukiernicze, w różnej liczbie. Papier jest może mniej spektakularną i rzucającą się w oczy rzeczą, ale w niektórych sklepach, nabywając słodkości, otrzymamy torby papierowe z nadrukiem, przedstawiającym zazwyczaj logo firmy.

Reklama jest wszędzie nie tylko w mediach czy na ulicach. Reklamy docierają do nas z każdej strony w mniej lub bardziej agresywny sposób. Czasem jest to użyteczne, jeśli ktoś znów pragnie odwiedzić konkretny zakład, a nie pamięta jego nazwy, lecz liczne formy reklamy są dość agresywne. Jednak czy nadruk ma torebka jednorazowa, czy torby papierowe Warszawa i inne większe miasta są miejscami, gdzie zużyto każdą dostępną powierzchnię reklamową.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*