przebrany zbiór najważniejszych rad księgowych

Specjalistyczny portal dostępny na stronach internetowych kierowany w zasadzie do księgowych, kadrowych, ludzi prowadzących aktywność gospodarczą, posiadaczy biznesów, także urzędników. Portal księgowy na ogół podzielony jest na sekcje. Jest to przebrany zestaw najważniejszych wiadomości, wskazówek i narzędzi pomocnych w pracy każdego profesjonalisty, przygotowany został przez wykwalifikowanych ekspertów w danej sferze. Na tym portalu znajdują się każde kalkulatory potrzebne przy planowaniu finansów.

Czytaj dalej →

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi kosztami, jednak jednocześnie pozwala na osiąganie większych zysków niż praca na etacie

Ostatnie zmiany w zakresie OFE przypomniały nam o potrzebie odkładania na emeryturę dodatkowych pieniędzy, bowiem przewidywane emerytury dla obecnych 20, 30 – latków będą dużo niższe. Powinniśmy więc zacząć odkładać i to regularnie, żeby w przyszłości nie martwić się brakiem niezbędnych pieniędzy. W związku z tym warto pomyśleć chociażby o założeniu dodatkowej działalności gospodarczej, dzięki której będziemy mogli więcej zarabiać. Co to jest działalność gospodarcza nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, pewne jest też to, że dzięki niej zyskujemy dodatkowe korzyści finansowe o ile oczywiście potrafimy właściwie rozkręcić biznes.

Czytaj dalej →