Co warto kupić sprezentować mamie. Podpowiedzi prezentów.

Kiedy dobrze znamy swoich bliskich, całkiem łatwo wyczuwamy ich potrzeby i często wystarczy, że z uwagą ich posłuchamy, wtedy kupno prezentu nie jest problemem.

Prezenty

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Kobietykochają luksusowe przedmioty i na pewno docenią wysiłek włożony w poszukanie i kupno upominku z wysokiej półki. Prezent urodzinowy, prezent na rocznicę czy prezent na Dzień Matki to zawsze coś, co musimy zaplanować dużo szybciej

.

Prezenty, w które ktoś włożył wiele serca, z pewnością też zrobią ogromne wrażenie. Kobiety lubią wyroby jubilerskie, zwykle mają wiele kompletów, ale prezent z wygrawerowanym napisem będzie prezentem oryginalnym. Grawer na spodniej części zegarka, na obrączce czy na cyferblacie zegarka z drewna nada podarunkowi wyjątkowego wyrazu. Doskonałym prezentem dla osoby delikatnej będzie wisiorek, do jakiego można włożyć paseczek z życzeniami albo z marzeniem. Możemy kupić też srebrną łyżeczkę z grawerem do cukierniczki. Jeśli przykładowo- nasza mama kocha klasyczne dodatki, doskonałym pomysłem na prezent dla mamy przeniesiony tutaj mogłaby być torba Chanel. Klasyczne torby nigdy nie wyjdzie z mody, a posiadanie wyjątkowej torebki na szczególne okazje to

prezent

Autor: Sarah McKagen
Źródło: http://www.flickr.com

marzenie wielu kobiet, niezależnie od wieku. Gdy chcemy zrobić mamie radość, możemy kupić karnet na weekend w kompleksie zakopane spa z odnową biologiczną, masażami gorącymi kamieniami i maskami na twarz i ciało. To mógłby być także idealny prezent na rocznicę ślubu dla bliskich. Wyjazdy zawsze sprawiają sporo przyjemności, lecz nie każdy musi je lubić.

A jeżeli mama nie jest bardzo chętna do wyjazdów, można zadbać o pielęgnację i doskonałe samopoczucie w domu, zestawiając bogaty kosz kosmetyków do domowego spa z uwzględnieniem potrzeb skóry.
Oczywiście wspaniałe wino albo ręcznie wykonane pralinki z pysznymi dodatkami z pewnością zachwycą każdą panią, ale podarunek, w którego wyszukanie i przygotowanie obdarowujący włożył wiele serca, ucieszy dużo bardziej i długo pozostanie we wspomnieniach, a z pewnością i w użyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*