Czemu billboardy cieszą się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców?

Billboardy w Rudzie Śląskiej, to specjalne tablice promocyjne bardzo dużych rozmiarów, które w naszym kraju na stałe wkomponowały się w krajobraz każdego większego miasta. Billboardy w Płocku raczej w najbliższych latach nie znikną z lokalnych bloków jak również dróg, albowiem według specjalistów od promocji i reklamy w dalszym ciągu są one efektywną formą promocji i każda duża akcja marketingowa celuje na nie niemałą kwotę

Zdarza się nawet tak, że nowej technologii billboardy w Dąbrowie Górniczej (polecamy billboardy od billboardy-reklama.pl) montowane są jeden tuż obok drugiego, stąd też w czasie podroży samochodem możemy spotkać ich nawet kilkadziesiąt, jeśli będziemy podróżować najbardziej popularnymi ulicami wielkich metropolii.

Reklama na bilbordach

Autor: Broadway Tour
Źródło: http://www.flickr.com

Billboardy w Częstochowie wbrew pozorom nie należą do narzędzi reklamowych, które odchodzą do lamusa.

Kliknij ten link! To bez wątpliwości świetna strona (http://proformasport.pl/realizacje/), przeczytasz tam dużo użytecznych informacji! Zobaczysz, z pewnością się nie rozczarujesz.

Także one się rozwijają w bardzo ciekawy sposób. Jeszcze parę lat temu były one kompletnie nieprzydatne nocą, ponieważ nikt nie mógł ich zauważyć. Teraz jest zdecydowanie inaczej, stąd że wysokiej klasy billboardy są podświetlane i dzięki temu są widoczne przez dwadzieścia cztery godziny w ciągu doby.

Standardowe billboardy w Zielonej Górze mają wymiary około dwunastu metrów kwadratowych, podobnie jest w innych polskich miastach. Pewne z nich mogą być oczywiście znacznie większe. Nie można być zdziwionym, gdy będzie posiadał 48 m2. Takie również mocowane są na obszarze naszego kraju, chociaż o wiele trudniej jest je spotkać. Godnym uwagi rodzajem billboardu jest megaboard. Jest to tablica reklamowa, która wyposażona jest w olbrzymie połacie tkanin, na których wydrukowana jest treść reklamowa. Megaboardy instalowane są na obiektach. Ich rozmiar w pewnych przypadkach sięga nawet trzysta m2.

W Polsce są one jeszcze mało rozpowszechnione, jednak w USA czy też w krajach Dalekiego Wschodu można je zauważyć. W Polsce jednak nie ma tak potężnych budynków, by można było je mocować dowolnym miejscu, dlatego też nasz rynek opanowany jest przez billboardy sztampowej wielkości, które nie robią spektakularnego wrażenia na potencjalnych odbiorcach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*