Mnóstwo programów z przeróżnych pól

Dzisiaj, by polepszyć pracę, proponowanych jest mnóstwo oprogramowań z przeróżnych dziedzin. Współczesne oprogramowania poprawiające pracę jednostek serwisowych wspomagają ich aktywności już od pierwszego kontaktu z interesantem.

producent

Autor: bigdrumthump.com
Źródło: http://www.flickr.com
Program do prowadzenia serwisu zezwala na zbudowanie szczegółowej bazy klientów i prędkie odszukanie interesanta (). Klient może mieć wiele miejsc obsługi, stanowiących siedziby petenta, w jakich znajdują się serwisowane produkty, lub realizowane usługi. Dla każdego pracującego jest sposobność przypisania zleceń, również dodania czynności serwisowych wykonanych przez pracownika w ramach produktu. Elektroniczny terminarz pozwala na bezproblemowe śledzenie wszystkich zdarzeń, ułatwia to planowanie obowiązków i ich realizowanie. Serwis (serwis kserokopiarek) to nie wyłącznie naprawy, ale również zamówienia towaru, remonty zewnętrzne, składnica części, gwarancje, a także obsługa zgłoszeń awarii. Bogactwo funkcjonalności systemu dla serwisów gwarantuje efektywną organizację pracy. To łatwe zarządzanie, fakturowanie, magazyn, lustracja należności, zlecenia napraw, protokoły.
system dla brokera

Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl

serwis

Autor: Andreas Trojak
Źródło: http://www.flickr.com
Wdrożenie systemu wspierającego pełny proces sprzedaży ubezpieczeń przez brokera w dużym stopniu upraszcza jego pracę. System dla brokera Automatyzuje większość działań powiązanych ze sprzedażą i raportowaniem produktów ubezpieczeniowych od wielu ubezpieczycieli (netsoft24.pl/branze/program-do-obslugi-serwisu). Jedną z ważniejszych cech systemu jest moduł definiowania programów ubezpieczeniowych.

Program pozwala skonfigurować właściwie jakąkolwiek umowę z ubezpieczycielem.
Moduł obliczeń cen polis ma możliwość być z powodzeniem wykorzystany do stworzenia publicznej porównywarki cen ubezpieczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*