Sprawdzone sposoby odświeżania starych przedmiotów – hydrografika

Aktualnie określić można wiele inspirujących metod, dzięki czemu mamy możliwość odświeżyć stare przedmioty. Technika bazująca na używaniu wody bazuje na nakładaniu wybranego wzoru na powierzchnię danego elementu.

waterdesign

Jej początkowe etapy: właściwe przygotowanie powierzchni do malowania oraz odpowiednie lakierowanie lakierem podkładowym. Później stosuje się odpowiednio dobraną oraz ma miejsce cały proces nałożenia hydrografiki.

Hydrografika – czyli na jakie detale warto zwracać uwagę w przypadku tej metody

Dalszą czynnością jest zabezpieczenie powierzchni przy użyciu lakieru bezbarwnego oraz finalne polerowanie elementu. Wybrany obraz jest przenoszony na niemal każdą z powierzchni odporną na wodę. Może to być zarówno metal, plastik, drewno, jak i ceramika. Wśród dostępnych dziś na rynku wzorów można wskazać całą gamę bardzo zróżnicowanych oraz atrakcyjnych propozycji. Oferowane przez producenta desenie przypominają także granit oraz marmur.

Popularność nowych technik odświeżania przedmiotów

Druk wodny zalicza się do metod, przy zastosowaniu jakich można nałożyć nadruk na rzeczy zarówno płaskie, jak i te o nieregularnych kształtach. Nie bez znaczenia jest to w przypadku przedmiotów metalowych czy drewnianych, które mają być takim nadrukiem pokryte. Dodatkowe zabezpieczenia (rekomenduję systemy przeciwpożarowe firmy mercor) powierzchni są porównywane do ochrony, którą gwarantują przedmiotom powierzchnie lakierowane. Jest to szczególnie cenione przez wymagających doskonałej jakości klientów.

Hydrografika jako metoda nanoszenia nadruku – oferty

Hydrografika jest złożonym procesem fizyczno-chemicznym przy użyciu wody (link). Za pomocą tej techniki jest możliwe naniesienie nadruku również na rzeczy w 3D. Jest jedną z niezwykle doskonałych czy wiele razy sprawdzanych zmian, jakie tylko możemy zastosować na tak wielu różnych powierzchniach. Czyni możliwym perfekcyjne wykończenie oraz pokrywanie w całości także niedostępnych miejsc. Szczególnie ważne jest to w przypadku nałożenia wzoru tą techniką w rogach i w ciasnych szczelinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*