Trendy w oklejaniu aut folią

Dzisiaj możesz przebierać nie jedynie w tysiącach wzorów czterokołowców, każdy z innym przeznaczeniem, ale również przebierać pośród wielu odcieni lakieru. Wprawdzie wybierać można przede wszystkim pośród lakierów proponowanych odgórnie przez wytwórców samochodów, lecz ostatnimi czasy pojawiły się nowsze możliwości personalizacji wyglądu auta.

oklejony reklamą samochód

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie osiągalna technologia rozszerza bowiem możliwości dokonywania doboru a także dopasowania wizerunku auta do swych gustów w jeszcze większym zakresie. I nie chodzi tutaj o technikę tradycyjnego lakierowania, jaka oferuje głównie metaliczne odcienie. Dzięki specjalistycznym produktom winylowym wykonanym z PCV pozyskaliśmy teraz jeszcze szersze spektrum kolorystyczne – możemy swobodnie decydować o tym, czy pojazd ma być w wykończeniu matowym czy może lubimy odcienie perłowe lub ze sportowym charakterem – sprawdź oklejanie samochodów – oferta firmy z Wrocławia. A wszystko to w odwracalnej formie, która nie tylko nie niszczy oryginalnego lakieru lecz wręcz na odwrót – ochrania go przez okres ekspozycji folii na samochodzie. Albowiem to właśnie specjalistyczne folie do metamorfozy koloru samochodu są najnowszym osiągnięciem na rynku motoryzacyjnym.

Zainteresował Cię ten post? Zatem kliknij w link do serwisu poly microsoft teams i rozkoszuj się następnymi tekstami. W razie pewnych wahań – pisz do nas.

Dają nam nieograniczone nieomalże opcje dotyczące wyglądu samochodu. Od teraz można nadążać za bieżącymi kierunkami i nie jedynie jeździć modnym autem lecz co więcej – w modnym odcieniu.

A co jest modne? Czy wiesz, iż zakup używanego białego auta nie jest takie łatwe jak się wydaje? Samochody takie są nadzwyczaj pożądane, ponieważ chętnych jest wielu to koszty owych modeli są mocno zawyżone. Więc czemu nie zdecydować się na zakup auta w innym odcieniu po czym przelakierować na odcień biały? Cóż, polakierowanie całego samochodu jest fizycznie realne jednakże w związku z tym, iż operacja takowa jest nieodwracalna oraz rodzi podejrzenia o wypadkową przeszłość samochodu – samochód zdecydowanie traci na realnej wartości. Wykorzystując folię możemy jednocześnie dobrać kolor dowolnego auta i zarazem chronić oryginalny lakier. W dodatku przy zbyciu takiego samochodu oferujesz jeszcze jedną korzyść – samochód ma praktycznie 2 odcienie do wyboru (odcień folii i odcień lakieru), co powiększa szanse na szybsze znalezienie nabywcy.

A co jeżeli nie lubisz białych wozów, zaś preferujesz w wyższym stopniu agresywny wygląd pojazdu podkreślający moc drzemiącą pod maską silnika? W podobnym przypadku sugerujemy folię w odcieniu czarny mat, jaka w pełni odmienia charakter pojazdu. Pojazd w tym odcieniu wygląda bardziej poważnie. Wiele wozów z najwyższej klasy wygląda w tymże kolorze po prostu rewelacyjnie – osiągają mocny wygląd, zaś matowe wykończenie doskonale akcentuje ich dynamiczne linie nadwozia.

Oklejanie aut to całościowe oklejanie samochodów foliami w celu kompletnej przemiany koloru samochodu. Jeżeli jednak odcień twego lakieru jest właśnie tym, o jakim od zawsze fantazjowałeś, zaś pragnąłbyś delikatnie coś jednak zmienić w wyglądzie swego pojazdu to także można to zrobić. Przemianie może ulec kolor lusterek, dachu bądź tylnego spoilera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*